REC5-483.3SRW/H4/A
RECOM PowerRECOM Power
REC5-483.3SRW/H4/A Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC5-483.3SRW/H4/A
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Podatkovni listi: REC5-483.3SRW/H4/A.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC5-483.3SRW/H4/A
Številka dela REC5-483.3SRW/H4/A Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 5W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4596 pcs Podatkovni list REC5-483.3SRW/H4/A.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 4kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 72V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC5 Moč (Watts) 5W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 8 Leads
Druga imena 10008298
REC5483.3SRW/H4/A
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 77% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1A 36V - 72V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC5-483.3SRW/H4/A/CTRL
REC5-483.3SRW/H4/A/CTRL
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Na zalogi: 4089 pcs
Prenesi: REC5-483.3SRW/H4/A/CTRL.pdf
RFQ
REC5-483.3SRW/H4/A/M/X2
REC5-483.3SRW/H4/A/M/X2
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Na zalogi: 4235 pcs
Prenesi: REC5-483.3SRW/H4/A/M/X2.pdf
RFQ
REC5-483.3SRW/H2/C/M/SMD
REC5-483.3SRW/H2/C/M/SMD
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H2/C/M/SMD.pdf
REC5-483.3SRW/H4/A/M/CTRL
REC5-483.3SRW/H4/A/M/CTRL
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H4/A/M/CTRL.pdf
REC5-483.3SRW/H2/C/SMD
REC5-483.3SRW/H2/C/SMD
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H2/C/SMD.pdf
REC5-483.3SRW/H4/A/M
REC5-483.3SRW/H4/A/M
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H4/A/M.pdf
REC5-483.3SRW/H2/C/SMD-R
REC5-483.3SRW/H2/C/SMD-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H2/C/SMD-R.pdf
REC5-483.3SRW/H4/A/CTRL/X2
REC5-483.3SRW/H4/A/CTRL/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H4/A/CTRL/X2.pdf
REC5-483.3SRW/H2/C/M
REC5-483.3SRW/H2/C/M
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H2/C/M.pdf
REC5-483.3SRW/H4/A/M/CTRL/X2
REC5-483.3SRW/H4/A/M/CTRL/X2
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W
Prenesi: REC5-483.3SRW/H4/A/M/CTRL/X2.pdf
REC5-483.3SRW/H2/C/M/SMD-R
REC5-483.3SRW/H2/C/M/SMD-R
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 5W