REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REC6-0509DRW/R10/A/CTRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-9V 6W
Podatkovni listi: REC6-0509DRW/R10/A/CTRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC6-0509DRW/R10/A/CTRL
Številka dela REC6-0509DRW/R10/A/CTRL Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-9V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1957 pcs Podatkovni list REC6-0509DRW/R10/A/CTRL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 9V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC6/R Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 11000360
REC60509DRW/R10/A/CTRL
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 9V -9V 278mA, 278mA 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 278mA, 278mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low