REC6-4812DRW/R10/C/X1
RECOM PowerRECOM Power
REC6-4812DRW/R10/C/X1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC6-4812DRW/R10/C/X1
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-12V 6W
Podatkovni listi: REC6-4812DRW/R10/C/X1.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REC6-4812DRW/R10/C/X1
Številka dela REC6-4812DRW/R10/C/X1 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-12V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1793 pcs Podatkovni list REC6-4812DRW/R10/C/X1.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -12V
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 10kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC6/R Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11000581
REC64812DRW/R10/C/X1
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP, UVLO
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 250mA, 250mA 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 250mA, 250mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REC6-4812DRW/R10/C
REC6-4812DRW/R10/C
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 6W