REC8-053.3SRW/H2/A/M
RECOM PowerRECOM Power
REC8-053.3SRW/H2/A/M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REC8-053.3SRW/H2/A/M
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 8W
Podatkovni listi: REC8-053.3SRW/H2/A/M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REC8-053.3SRW/H2/A/M
Številka dela REC8-053.3SRW/H2/A/M Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 8W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3811 pcs Podatkovni list REC8-053.3SRW/H2/A/M.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 2kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.26" L x 0.80" W x 0.40" H (32.0mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE REC8 Moč (Watts) 8W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 9 Leads
Druga imena 11002328
REC8053.3SRW/H2/A/M
delovna temperatura -40°C ~ 71°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, SCP
Učinkovitost 85% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.6A 4.5V - 9V Input
Tok - izhod (maks.) 1.6A Nadzorne funkcije Enable, Active High