REM10-243.3S/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-243.3S/A/CTRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REM10-243.3S/A/CTRL
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: 1.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf2.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REM10-243.3S/A/CTRL
Številka dela REM10-243.3S/A/CTRL Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1424 pcs Podatkovni list 1.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf2.REM10-243.3S/A/CTRL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 5.0kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija REM10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 51000295 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 83% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2.5A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 2.5A Nadzorne funkcije Enable, Active Low