REM10-4805S/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-4805S/A/CTRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REM10-4805S/A/CTRL
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 10W
Podatkovni listi: 1.REM10-4805S/A/CTRL.pdf2.REM10-4805S/A/CTRL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REM10-4805S/A/CTRL
Številka dela REM10-4805S/A/CTRL Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1338 pcs Podatkovni list 1.REM10-4805S/A/CTRL.pdf2.REM10-4805S/A/CTRL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 5.0kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija REM10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 51000310 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 86.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 2A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REM10-4812D/A/CTRL
REM10-4812D/A/CTRL
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-12V 10W
Na zalogi: 1252 pcs
Prenesi: REM10-4812D/A/CTRL.pdf
RFQ
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Na zalogi: 1297 pcs
Prenesi: REM10-4805D/A/CTRL.pdf
RFQ
REM10-4805S/A
REM10-4805S/A
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W