REM10-4815D/A/CTRL
RECOM PowerRECOM Power
REM10-4815D/A/CTRL Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REM10-4815D/A/CTRL
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Podatkovni listi: 1.REM10-4815D/A/CTRL.pdf2.REM10-4815D/A/CTRL.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije REM10-4815D/A/CTRL
Številka dela REM10-4815D/A/CTRL Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1066 pcs Podatkovni list 1.REM10-4815D/A/CTRL.pdf2.REM10-4815D/A/CTRL.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 5.0kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija MEDLINE REM10 Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 51000382 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 100mA, 100mA 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 100mA, 100mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
REM10-4815DW/C
REM10-4815DW/C
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Na zalogi: 1139 pcs
Prenesi: REM10-4815DW/C.pdf
RFQ
REM10-4815S/A/CTRL
REM10-4815S/A/CTRL
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 10W
Na zalogi: 1468 pcs
Prenesi: REM10-4815S/A/CTRL.pdf
RFQ
REM10-4815D/A
REM10-4815D/A