REM6-483.3S/C
RECOM PowerRECOM Power
REM6-483.3S/C Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: REM6-483.3S/C
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 6W
Podatkovni listi: 1.REM6-483.3S/C.pdf2.REM6-483.3S/C.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
7 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije REM6-483.3S/C
Številka dela REM6-483.3S/C Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 6W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1684 pcs Podatkovni list 1.REM6-483.3S/C.pdf2.REM6-483.3S/C.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 5.0kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Serija MEDLINE REM6 Moč (Watts) 6W
Pakiranje Tube Paket / primer 24-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 51000155 delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 16 Weeks
Učinkovitost 82.5% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 1.8A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1.8A Aplikacije ITE (Commercial), Medical