RGZ-051509D/P
RECOM PowerRECOM Power
RGZ-051509D/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RGZ-051509D/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V -9V 2W
Podatkovni listi: RGZ-051509D/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RGZ-051509D/P
Številka dela RGZ-051509D/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V -9V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8129 pcs Podatkovni list RGZ-051509D/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -9V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 4.5V Napetost - Vhod (maks.) 5.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serija ECONOLINE RGZ Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 10017022 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost - natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -9V 66mA, 111mA 4.5V - 5.5V Input
Tok - izhod (maks.) 66mA, 111mA Aplikacije ITE (Commercial)