RJZ-093.3S/P
RECOM PowerRECOM Power
RJZ-093.3S/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RJZ-093.3S/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Podatkovni listi: RJZ-093.3S/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
24 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RJZ-093.3S/P
Številka dela RJZ-093.3S/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10160 pcs Podatkovni list RJZ-093.3S/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 3kV
Napetost - Vhod (Min) 8.1V Napetost - Vhod (maks.) 9.9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.78" L x 0.39" W x 0.28" H (19.7mm x 10.0mm x 7.1mm)
Serija ECONOLINE RJZ Moč (Watts) 2W
Pakiranje Tube Paket / primer 14-DIP Module, 6 Leads
Druga imena 10011636
RJZ093.3S/P
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 75% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 606mA 8.1V - 9.9V Input
Tok - izhod (maks.) 606mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical