RK-153.3S/H6
RECOM PowerRECOM Power
RK-153.3S/H6 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RK-153.3S/H6
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RK-153.3S/H6.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RK-153.3S/H6
Številka dela RK-153.3S/H6 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12514 pcs Podatkovni list RK-153.3S/H6.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 6.4kV
Napetost - Vhod (Min) 13.5V Napetost - Vhod (maks.) 16.5V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.6mm x 7.0mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RK/H6 Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 10017913 delovna temperatura -40°C ~ 90°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 74% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 13.5V - 16.5V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Aplikacije ITE (Commercial)