RP-123.3S/P/X2
RECOM PowerRECOM Power
RP-123.3S/P/X2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP-123.3S/P/X2
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 1W
Podatkovni listi: RP-123.3S/P/X2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP-123.3S/P/X2
Številka dela RP-123.3S/P/X2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 1W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7344 pcs Podatkovni list RP-123.3S/P/X2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 5.2kV
Napetost - Vhod (Min) 10.8V Napetost - Vhod (maks.) 13.2V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 0.77" L x 0.28" W x 0.40" H (19.7mm x 7.1mm x 10.2mm)
Serija ECONOLINE RP Moč (Watts) 1W
Pakiranje Tube Paket / primer 7-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 10016156
RP123.3S/P/X2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti SCP
Učinkovitost 70% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 303mA 10.8V - 13.2V Input
Tok - izhod (maks.) 303mA Aplikacije ITE (Commercial), Medical
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP-123.3S
RP-123.3S
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 1W