RP10-1205DE/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-1205DE/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-1205DE/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Podatkovni listi: RP10-1205DE/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-1205DE/N
Številka dela RP10-1205DE/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1743 pcs Podatkovni list RP10-1205DE/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP10-E Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30001166
RP101205DE/N
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 82% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP10-1205DE
RP10-1205DE
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Na zalogi: 2086 pcs
Prenesi: RP10-1205DE.pdf
RFQ
RP10-1205DE/N/M1-HC
RP10-1205DE/N/M1-HC
Proizvajalci: RECOM Power