RP10-2405DAW/XC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2405DAW/XC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-2405DAW/XC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Podatkovni listi: RP10-2405DAW/XC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-2405DAW/XC
Številka dela RP10-2405DAW/XC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1820 pcs Podatkovni list RP10-2405DAW/XC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -5V
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP10-AW Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 30004291 delovna temperatura -40°C ~ 81°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 1A, 1A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Aplikacije ITE (Commercial)