RP10-2424SAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP10-2424SAW/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-2424SAW/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 10W
Podatkovni listi: RP10-2424SAW/P.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-2424SAW/P
Številka dela RP10-2424SAW/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1963 pcs Podatkovni list RP10-2424SAW/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP10-AW Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30004010 delovna temperatura -40°C ~ 81°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 416mA Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP10-2424SA/XC-HC
RP10-2424SA/XC-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 10W
Na zalogi: 1974 pcs
Prenesi: RP10-2424SA/XC-HC.pdf
RFQ
RP10-243.3SA-HC
RP10-243.3SA-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Na zalogi: 4959 pcs
Prenesi:
RFQ
RP10-2424SAW
RP10-2424SAW
Opis: DC DC CONVERTER 24V 10W