RP10-4805SEW/M2
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4805SEW/M2 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-4805SEW/M2
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 10W
Podatkovni listi: RP10-4805SEW/M2.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-4805SEW/M2
Številka dela RP10-4805SEW/M2 Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1813 pcs Podatkovni list RP10-4805SEW/M2.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP10-EW Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30000720
RP104805SEW/M2
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 80% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 2A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 2A Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP10-4805SE/P
RP10-4805SE/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W
Na zalogi: 1809 pcs
Prenesi: RP10-4805SE/P.pdf
RFQ
RP10-4805SEW/M2-HC
RP10-4805SEW/M2-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W
Na zalogi: 1444 pcs
Prenesi: RP10-4805SEW/M2-HC.pdf
RFQ
RP10-4805SEW
RP10-4805SEW
Opis: DC DC CONVERTER 5V 10W