RP10-4812SAW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4812SAW/P-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-4812SAW/P-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 10W
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-4812SAW/P-HC
Številka dela RP10-4812SAW/P-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1640 pcs Podatkovni list
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP10-AW Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30004029 delovna temperatura -40°C ~ 81°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 830mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 830mA Nadzorne funkcije Enable, Active High