RP10-4815DA/XC-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4815DA/XC-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-4815DA/XC-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Podatkovni listi: RP10-4815DA/XC-HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-4815DA/XC-HC
Številka dela RP10-4815DA/XC-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1807 pcs Podatkovni list RP10-4815DA/XC-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.65" H (25.4mm x 25.4mm x 16.5mm)
Serija POWERLINE RP10-A Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tray Paket / primer 6-DIP Module, 5 Leads
Druga imena 30004270 delovna temperatura -40°C ~ 80°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 416mA 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 416mA Aplikacije ITE (Commercial)