RP10-4815DEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4815DEW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-4815DEW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Podatkovni listi: RP10-4815DEW/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-4815DEW/N
Številka dela RP10-4815DEW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1544 pcs Podatkovni list RP10-4815DEW/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP10-EW Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30001350
RP104815DEW/N
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 81% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 333mA, 333mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 333mA, 333mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP10-4815DEW/P
RP10-4815DEW/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 10W
Na zalogi: 1481 pcs
Prenesi: RP10-4815DEW/P.pdf
RFQ
RP10-4815DEW
RP10-4815DEW
Proizvajalci: RECOM Power