RP10-4824SA/N
RECOM PowerRECOM Power
RP10-4824SA/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-4824SA/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 24V 10W
Podatkovni listi: RP10-4824SA/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-4824SA/N
Številka dela RP10-4824SA/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 24V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2327 pcs Podatkovni list RP10-4824SA/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 24V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP10-A Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30003925 delovna temperatura -40°C ~ 80°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 91% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 416mA 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 416mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP10-4824SA
RP10-4824SA
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 24V 10W