RP10-483.3SEW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP10-483.3SEW-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP10-483.3SEW-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 10W
Podatkovni listi: RP10-483.3SEW-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP10-483.3SEW-HC
Številka dela RP10-483.3SEW-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 10W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1559 pcs Podatkovni list RP10-483.3SEW-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP10-EW Moč (Watts) 10W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30001368
RP10483.3SEWHC
delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 79% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 2A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 2A Aplikacije ITE (Commercial)