RP120Q-2415SRW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP120Q-2415SRW/P-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP120Q-2415SRW/P-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 120W
Podatkovni listi: RP120Q-2415SRW/P-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 498 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 498 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP120Q-2415SRW/P-HC
Številka dela RP120Q-2415SRW/P-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 498 pcs Podatkovni list RP120Q-2415SRW/P-HC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Quarter Brick Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.74" H (57.9mm x 36.8mm x 18.8mm)
Serija POWERLINE RP120-RW Moč (Watts) 120W
Paket / primer Quarter Brick Druga imena 30004645
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 89%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 8A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 8A
Aplikacije ITE (Commercial), Railway
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP120Q-2415SRW/N-HC
RP120Q-2415SRW/N-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 120W
Na zalogi: 470 pcs
Prenesi: RP120Q-2415SRW/N-HC.pdf
RFQ
RP120Q-2415SRW/N
RP120Q-2415SRW/N
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 120W
Na zalogi: 496 pcs
Prenesi: RP120Q-2415SRW/N.pdf
RFQ
RP120Q-2415SRW/P
RP120Q-2415SRW/P
Opis: DC DC CONVERTER 15V 120W