RP120Q-2448SRW/P-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP120Q-2448SRW/P-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP120Q-2448SRW/P-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 48V 120W
Podatkovni listi: RP120Q-2448SRW/P-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 509 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 509 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP120Q-2448SRW/P-HC
Številka dela RP120Q-2448SRW/P-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 48V 120W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 509 pcs Podatkovni list RP120Q-2448SRW/P-HC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 48V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Quarter Brick Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.74" H (57.9mm x 36.8mm x 18.8mm)
Serija POWERLINE RP120-RW Moč (Watts) 120W
Paket / primer Quarter Brick Druga imena 30004647
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 48V 2.5A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2.5A