RP15-2415SOF/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-2415SOF/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP15-2415SOF/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 15W
Podatkovni listi: RP15-2415SOF/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP15-2415SOF/N
Številka dela RP15-2415SOF/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1641 pcs Podatkovni list RP15-2415SOF/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 2.25kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.10" L x 0.94" W x 0.33" H (27.9mm x 23.9mm x 8.5mm)
Serija POWERLINE RP15-SOF Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SMD Module
Druga imena 30900028
RP152415SOF/N
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Surface Mount
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1A Nadzorne funkcije Enable, Active Low