RP15-4815DA/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4815DA/N-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP15-4815DA/N-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Podatkovni listi: RP15-4815DA/N-HC.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije RP15-4815DA/N-HC
Številka dela RP15-4815DA/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1532 pcs Podatkovni list RP15-4815DA/N-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP15-A Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module, 4 Leads
Druga imena 30001484
RP154815DA/NHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 88% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA, 500mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Podobni izdelki
RP15-4812SOFW/P
RP15-4812SOFW/P
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 15W
Na zalogi: 1785 pcs
Prenesi: RP15-4812SOFW/P.pdf
RFQ
RP15-4815DA/N
RP15-4815DA/N
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 15W