RP15-4815DFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP15-4815DFW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP15-4815DFW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Podatkovni listi: RP15-4815DFW/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP15-4815DFW/N
Številka dela RP15-4815DFW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1310 pcs Podatkovni list RP15-4815DFW/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP15-FW Moč (Watts) 15W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30001744
RP154815DFW/N
delovna temperatura -40°C ~ 75°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 500mA, 500mA Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP15-4815DFW/P-HC
RP15-4815DFW/P-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 15W
Na zalogi: 1299 pcs
Prenesi: RP15-4815DFW/P-HC.pdf
RFQ
RP15-4815DFW/N-HC
RP15-4815DFW/N-HC
Proizvajalci: RECOM Power