RP20-1215SF
Recom PowerRecom Power
RP20-1215SF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-1215SF
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Podatkovni listi: RP20-1215SF.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 552 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 552 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-1215SF
Številka dela RP20-1215SF Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 552 pcs Podatkovni list RP20-1215SF.pdf
Napetost - delo 20W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 15V
Napetost - Vhod (maks.) 18V Voltage - Dropout (tipičen) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-F RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 6-DIP Module
Izhodna konfiguracija 1 delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RP20-1215SF Uredba o vrsticah 85%
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Igralni zatiči 1.33A
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 1.33A 9V - 18V Input Opis CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Tok - prelom 1.6kV (1600V)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP20-1215SF
RP20-1215SF
Proizvajalci: Recom Power
Opis: CONV DC/DC 20W 9-18VIN 15VOUT TH
Na zalogi: 552 pcs
Prenesi: RP20-1215SF.pdf
RFQ
RP20-1215SA-HC
RP20-1215SA-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na zalogi: 1376 pcs
Prenesi: RP20-1215SA-HC.pdf
RFQ
RP20-1215SA/P
RP20-1215SA/P
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W
Na zalogi: 1360 pcs
Prenesi: RP20-1215SA/P.pdf
RP20-1215SF/N-HC
RP20-1215SF/N-HC
Opis: DC DC CONVERTER 15V 20W