RP20-2405DFW
Recom PowerRecom Power
RP20-2405DFW Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-2405DFW
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Podatkovni listi:
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 95 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 95 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-2405DFW
Številka dela RP20-2405DFW Proizvajalec Recom Power
Opis CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 95 pcs Podatkovni list
Napetost - delo 20W Napetost - izhod 4 -
Napetost - izhod 3 -5V Napetost - izhod 2 5V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Voltage - Dropout (tipičen) 9V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-FW RoHS Status Tube
Ripple Current - nizka frekvenca ITE (Commercial) Polarizacija 6-DIP Module
Izhodna konfiguracija 2 delovna temperatura -40°C ~ 63°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Številka izdelka proizvajalca RP20-2405DFW Uredba o vrsticah 82%
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP Igralni zatiči 2A, 2A
Razširjen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 2A, 2A 9V - 36V Input Opis CONV DC/DC 20W 9-36VIN +/-05VOUT
Tok - prelom 1.6kV (1600V)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP20-123.3SF-HC
RP20-123.3SF-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Na zalogi: 1407 pcs
Prenesi: RP20-123.3SF-HC.pdf
RFQ
RP20-2405DFW-HC
RP20-2405DFW-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-5V 20W