RP20-2405SFW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2405SFW-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-2405SFW-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 20W
Podatkovni listi: RP20-2405SFW-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-2405SFW-HC
Številka dela RP20-2405SFW-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1422 pcs Podatkovni list RP20-2405SFW-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP20-FW Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30001875
RP202405SFWHC
delovna temperatura -40°C ~ 63°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 4A Nadzorne funkcije Enable, Active High