RP20-2415DAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RP20-2415DAW/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-2415DAW/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 20W
Podatkovni listi: RP20-2415DAW/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
8 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-2415DAW/P
Številka dela RP20-2415DAW/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1386 pcs Podatkovni list RP20-2415DAW/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP20-AW Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SIP Module
Druga imena 30002326
RP202415DAW/P
delovna temperatura -40°C ~ 90°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 677mA, 677mA 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 677mA, 677mA Nadzorne funkcije Enable, Active High