RP20-483.3SA-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP20-483.3SA-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP20-483.3SA-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 20W
Podatkovni listi: RP20-483.3SA-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP20-483.3SA-HC
Številka dela RP20-483.3SA-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1367 pcs Podatkovni list RP20-483.3SA-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.39" H (25.4mm x 25.4mm x 9.9mm)
Serija POWERLINE RP20-A Moč (Watts) 20W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-SIP Module, 4 Leads
Druga imena 30002213
RP20483.3SAHC
delovna temperatura -40°C ~ 90°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti OCP, OVP, SCP, UVLO
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 4.5A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 4.5A Aplikacije ITE (Commercial)