RP30-1215DE-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-1215DE-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP30-1215DE-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: RP30-1215DE-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP30-1215DE-HC
Številka dela RP30-1215DE-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1359 pcs Podatkovni list RP30-1215DE-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP30-E Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 30001896
RP301215DEHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 18V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP30-1215DE
RP30-1215DE
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 30W