RP30-2405SF/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2405SF/N-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP30-2405SF/N-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 30W
Podatkovni listi: RP30-2405SF/N-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP30-2405SF/N-HC
Številka dela RP30-2405SF/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1189 pcs Podatkovni list RP30-2405SF/N-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 5V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP30-F Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30001991
RP302405SF/NHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 6A 18V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 6A Nadzorne funkcije Enable, Active Low