RP30-2415DFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP30-2415DFW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP30-2415DFW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: RP30-2415DFW/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
9 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP30-2415DFW/N
Številka dela RP30-2415DFW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1093 pcs Podatkovni list RP30-2415DFW/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP30-FW Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30002034
RP302415DFW/N
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Lastnosti Remote On/Off, OCP, OVP, SCP
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP30-2415DF-HC
RP30-2415DF-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Na zalogi: 1028 pcs
Prenesi: RP30-2415DF-HC.pdf
RFQ
RP30-2415SEW
RP30-2415SEW
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 15V 30W
Na zalogi: 1502 pcs
Prenesi: RP30-2415SEW.pdf
RFQ
RP30-2415DFW/N-HC
RP30-2415DFW/N-HC
Prenesi: RP30-2415DFW/N-HC.pdf
RP30-2415DF
RP30-2415DF
Prenesi: RP30-2415DF.pdf
RP30-2415DFW
RP30-2415DFW