RP30-4815DEW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-4815DEW/N-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP30-4815DEW/N-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: RP30-4815DEW/N-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 966 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 966 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP30-4815DEW/N-HC
Številka dela RP30-4815DEW/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 966 pcs Podatkovni list RP30-4815DEW/N-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP30-EW Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 30001935
RP304815DEW/NHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1A, 1A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP30-4815DEW-HC
RP30-4815DEW-HC
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER +/-15V 30W
Na zalogi: 1040 pcs
Prenesi: RP30-4815DEW-HC.pdf
RFQ
RP30-4815DF
RP30-4815DF
Proizvajalci: RECOM Power
Na zalogi: 1122 pcs
Prenesi: RP30-4815DF.pdf
RFQ
RP30-4815DEW
RP30-4815DEW
Prenesi: RP30-4815DEW.pdf
RP30-4815DEW/N
RP30-4815DEW/N
Prenesi: RP30-4815DEW/N.pdf
RP30-4815DE
RP30-4815DE