RP30-483.3SE-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP30-483.3SE-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP30-483.3SE-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 3.3V 30W
Podatkovni listi: RP30-483.3SE-HC.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP30-483.3SE-HC
Številka dela RP30-483.3SE-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 3.3V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1429 pcs Podatkovni list RP30-483.3SE-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 3.3V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 36V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 1.60" W x 0.40" H (50.8mm x 40.6mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP30-E Moč (Watts) 30W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module, 7 Leads
Druga imena 30001890
RP30483.3SEHC
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.3V 6A 36V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 6A Nadzorne funkcije Enable, Active High
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP30-483.3SE
RP30-483.3SE
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 3.3V 30W