RP40-2405SFR/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-2405SFR/N-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP40-2405SFR/N-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 5V 40W
Podatkovni listi: RP40-2405SFR/N-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 801 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 801 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
20 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP40-2405SFR/N-HC
Številka dela RP40-2405SFR/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 5V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 801 pcs Podatkovni list RP40-2405SFR/N-HC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - izolacija 1.6kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja 6-DIP Module Velikost / dimenzija 2.24" L x 1.00" W x 0.66" H (56.8mm x 25.4mm x 16.8mm)
Serija POWERLINE RP40-FR Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 6-DIP Module
Druga imena 30004089 delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 91% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 8A 9V - 36V Input
Tok - izhod (maks.) 8A Nadzorne funkcije Enable, Active Low