RP40-4812SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4812SGW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP40-4812SGW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 40W
Podatkovni listi: RP40-4812SGW/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP40-4812SGW/N
Številka dela RP40-4812SGW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1044 pcs Podatkovni list RP40-4812SGW/N.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 12V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP40-GW Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 30002078
RP404812SGW/N
delovna temperatura -40°C ~ 55°C
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 87% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 3.33A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 3.33A Nadzorne funkcije Enable, Active Low
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RP40-4812SGW
RP40-4812SGW
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 40W
Na zalogi: 962 pcs
Prenesi: RP40-4812SGW.pdf
RFQ
RP40-4812SG
RP40-4812SG
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC DC CONVERTER 12V 40W