RP40-4815DGW-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP40-4815DGW-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP40-4815DGW-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER +/-15V 40W
Podatkovni listi: RP40-4815DGW-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 929 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 929 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
12 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP40-4815DGW-HC
Številka dela RP40-4815DGW-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER +/-15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 929 pcs Podatkovni list RP40-4815DGW-HC.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -15V
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Module Velikost / dimenzija 2.00" L x 2.00" W x 0.40" H (50.8mm x 50.8mm x 10.2mm)
Serija POWERLINE RP40-GW Moč (Watts) 40W
Pakiranje Tube Paket / primer 8-DIP Module
Druga imena 30002082
RP404815DGWHC
delovna temperatura -40°C ~ 55°C
Število izhodov 2 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Učinkovitost 86% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 2 Output 15V -15V 1.33A, 1.33A 18V - 75V Input
Tok - izhod (maks.) 1.33A, 1.33A Nadzorne funkcije Enable, Active High