RP75H-2415SRW/N
RECOM PowerRECOM Power
RP75H-2415SRW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP75H-2415SRW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 75W
Podatkovni listi: RP75H-2415SRW/N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 572 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 572 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP75H-2415SRW/N
Številka dela RP75H-2415SRW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 75W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 572 pcs Podatkovni list RP75H-2415SRW/N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 9V
Napetost - Vhod (maks.) 36V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.40" L x 2.28" W x 0.48" H (61.0mm x 57.9mm x 12.1mm)
Serija POWERLINE RP75-RW Moč (Watts) 75W
Paket / primer Half Brick Druga imena 30004451
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 5A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 5A