RP90Q-4815SRW/N-HC
RECOM PowerRECOM Power
RP90Q-4815SRW/N-HC Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RP90Q-4815SRW/N-HC
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 90W
Podatkovni listi: RP90Q-4815SRW/N-HC.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 605 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 605 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RP90Q-4815SRW/N-HC
Številka dela RP90Q-4815SRW/N-HC Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 90W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 605 pcs Podatkovni list RP90Q-4815SRW/N-HC.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 2.25kV Napetost - Vhod (Min) 16.5V
Napetost - Vhod (maks.) 75V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Quarter Brick Velikost / dimenzija 2.28" L x 1.45" W x 0.74" H (57.9mm x 36.8mm x 18.8mm)
Serija POWERLINE RP90-RW Moč (Watts) 90W
Paket / primer Quarter Brick Druga imena 30004536
delovna temperatura -40°C ~ 100°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 90%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 6A 16.5V - 75V Input Tok - izhod (maks.) 6A