RPA100H-11012SRUW/P
RECOM PowerRECOM Power
RPA100H-11012SRUW/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPA100H-11012SRUW/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 12V 100W
Podatkovni listi: RPA100H-11012SRUW/P.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 514 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 514 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPA100H-11012SRUW/P
Številka dela RPA100H-11012SRUW/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 12V 100W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 514 pcs Podatkovni list RPA100H-11012SRUW/P.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - izolacija 4.2kV Napetost - Vhod (Min) 16.8V
Napetost - Vhod (maks.) 137.5V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 2.48" L x 2.39" W x 0.51" H (63.1mm x 60.6mm x 13.0mm)
Serija RPA100H Moč (Watts) 100W
Pakiranje Tube Paket / primer 10-DIP Module
Druga imena 30004833
delovna temperatura -40°C ~ 97°C (With Derating)
Število izhodov 1 Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 22 Weeks
Učinkovitost 90% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 8.5A 16.8V - 137.5V Input
Tok - izhod (maks.) 8.5A Nadzorne funkcije Enable, Active High