RPA200H-11015SRUW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPA200H-11015SRUW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPA200H-11015SRUW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 200W
Podatkovni listi: RPA200H-11015SRUW/N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 512 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 512 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPA200H-11015SRUW/N
Številka dela RPA200H-11015SRUW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 200W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 512 pcs Podatkovni list RPA200H-11015SRUW/N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 15V
Napetost - izolacija 4.242kV Napetost - Vhod (Min) 16.5V
Napetost - Vhod (maks.) 140V Tip Isolated Module
Paket naprave za dobavitelja Half Brick Velikost / dimenzija 2.48" L x 2.39" W x 0.51" H (63.1mm x 60.6mm x 13.0mm)
Serija RPA200H Moč (Watts) 203W
Paket / primer Half Brick Druga imena 30004832
delovna temperatura -40°C ~ 93.5°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost 93% natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 13.5A 16.5V - 140V Input
Tok - izhod (maks.) 13.5A Aplikacije ITE (Commercial), Railway