RPA30-2415SAW/P
RECOM PowerRECOM Power
RPA30-2415SAW/P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPA30-2415SAW/P
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC DC CONVERTER 15V 30W
Podatkovni listi: RPA30-2415SAW/P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
30 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPA30-2415SAW/P
Številka dela RPA30-2415SAW/P Proizvajalec RECOM Power
Opis DC DC CONVERTER 15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2326 pcs Podatkovni list RPA30-2415SAW/P.pdf
Napetost - izhod 3 - Napetost - izhod 2 -
Napetost - izhod 1 15V Napetost - izolacija 1.6kV
Napetost - Vhod (Min) 9V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Module Paket naprave za dobavitelja -
Velikost / dimenzija 1.00" L x 1.00" W x 0.40" H (25.4mm x 25.4mm x 10.2mm) Serija POWERLINE RPA30-AW
Moč (Watts) 30W Pakiranje Tube
Paket / primer 6-DIP Module Druga imena 30004342
delovna temperatura -40°C ~ 105°C (With Derating) Število izhodov 1
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Lastnosti Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Učinkovitost 88%
natančen opis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 15V 2A 9V - 36V Input Tok - izhod (maks.) 2A