RPM20-2405SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM20-2405SFW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPM20-2405SFW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 5V 20W
Podatkovni listi: RPM20-2405SFW/N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPM20-2405SFW/N
Številka dela RPM20-2405SFW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V 20W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1067 pcs Podatkovni list RPM20-2405SFW/N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod (Min) 9.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Serija POWERLINE Power Modules Moč (Watts) 20W
Pakiranje Bulk Druga imena 30002402
RPM202405SFW/N
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost - Tok - izhod (maks.) 4A