RPM30-4812SEW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPM30-4812SEW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPM30-4812SEW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 30W
Podatkovni listi: RPM30-4812SEW/N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 848 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 848 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPM30-4812SEW/N
Številka dela RPM30-4812SEW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 848 pcs Podatkovni list RPM30-4812SEW/N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 -
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 75V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serija POWERLINE Power Modules Moč (Watts) 30W
Pakiranje Bulk Druga imena 30900162
RPM304812SEW/N
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže Chassis Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost - Tok - izhod (maks.) -
Odobritve - Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RPM30-4812SE
RPM30-4812SE
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC/DC CONVERTER 30W