RPM40-240515TG
RECOM PowerRECOM Power
RPM40-240515TG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPM40-240515TG
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W
Podatkovni listi: RPM40-240515TG.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 888 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 888 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPM40-240515TG
Številka dela RPM40-240515TG Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V +/-15V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 888 pcs Podatkovni list RPM40-240515TG.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 -
Napetost - Vhod (Min) 18V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 4.00" L x 2.25" W x 0.75" H (101.6mm x 57.2mm x 19.0mm)
Serija POWERLINE Power Modules Moč (Watts) 40W