RPMD15-2405SFW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD15-2405SFW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPMD15-2405SFW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 5V 15W
Podatkovni listi: RPMD15-2405SFW/N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 757 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 757 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPMD15-2405SFW/N
Številka dela RPMD15-2405SFW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 5V 15W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 757 pcs Podatkovni list RPMD15-2405SFW/N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 5V
Napetost - Vhod (Min) 9.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Enclosed Velikost / dimenzija 4.92" L x 2.27" W x 0.97" H (125.0mm x 57.6mm x 24.5mm)
Serija POWERLINE Power Modules Moč (Watts) 15W
Pakiranje Bulk Druga imena 30002378
RPMD152405SFW/N
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Učinkovitost - Tok - izhod (maks.) 3A
Odobritve CE Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RPMD15-2412SFW
RPMD15-2412SFW
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 15W
Na zalogi: 724 pcs
Prenesi: RPMD15-2412SFW.pdf
RFQ
RPM973-H11E2A
RPM973-H11E2A
Proizvajalci: LAPIS Semiconductor
Opis: MODULE IRDA 4MBPS FIR COMPATBL S
Na zalogi: 68244 pcs
Prenesi: RPM973-H11E2A.pdf
RFQ
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC/DC CONVERTER 5V 15W