RPMD30-1215DE
RECOM PowerRECOM Power
RPMD30-1215DE Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPMD30-1215DE
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER +/-15V 30W
Podatkovni listi: RPMD30-1215DE.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 790 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 790 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPMD30-1215DE
Številka dela RPMD30-1215DE Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER +/-15V 30W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 790 pcs Podatkovni list RPMD30-1215DE.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 -15V Napetost - izhod 1 15V
Napetost - Vhod (Min) 9.5V Napetost - Vhod (maks.) 18V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serija POWERLINE Power Modules Moč (Watts) 30W
Pakiranje - Druga imena RPMD301215DE
delovna temperatura - Število izhodov 2
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost -
Tok - izhod (maks.) 1A, 1A Odobritve CE, LVD