RPMD40-2412SGW/N
RECOM PowerRECOM Power
RPMD40-2412SGW/N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: RPMD40-2412SGW/N
Proizvajalec / znamka: RECOM Power
Opis izdelka DC/DC CONVERTER 12V 40W
Podatkovni listi: RPMD40-2412SGW/N.pdf
Status RoHs Brez svinca / RoHS
Stanje zalog 759 pcs stock
Iz ladje Hong Kong
Način pošiljanja DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 759 pcs
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
30 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije RPMD40-2412SGW/N
Številka dela RPMD40-2412SGW/N Proizvajalec RECOM Power
Opis DC/DC CONVERTER 12V 40W Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 759 pcs Podatkovni list RPMD40-2412SGW/N.pdf
Napetost - izhod 4 - Napetost - izhod 3 -
Napetost - izhod 2 - Napetost - izhod 1 12V
Napetost - Vhod (Min) 9.5V Napetost - Vhod (maks.) 36V
Tip Isolated Velikost / dimenzija 4.58" L x 0.96" W x 2.26" H (116.3mm x 24.5mm x 57.6mm)
Serija POWERLINE Power Modules Moč (Watts) 40W
Pakiranje - Druga imena RPMD402412SGW/N
delovna temperatura - Število izhodov 1
Tip montaže DIN Rail Proizvajalec Standardni čas vodenja 14 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Učinkovitost -
Tok - izhod (maks.) 3.33A Odobritve CE, LVD
Aplikacije ITE (Commercial)
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
RPMD40-2405SGW/N
RPMD40-2405SGW/N
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC/DC CONVERTER 5V 40W
Na zalogi: 666 pcs
Prenesi: RPMD40-2405SGW/N.pdf
RFQ
RPMD40-2412SG
RPMD40-2412SG
Proizvajalci: RECOM Power
Opis: DC/DC CONVERTER 12V 40W